Series
Ratings
495
Long VacationRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 2.0- ClimaxRated ★ 1.0
- Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
プライドRated ★ 4.0- Pursuit of JadeRated ★ 0.5
- The Practical Guide to LoveRated ★ 1.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0

Beyond EvilRated ★ 1.5- Siren's KissRated ★ 1.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5

Come and Hug MeRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Spring FeverRated ★ 1.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0