Series
Ratings
52
Legal High SPRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5