Series
Ratings
46
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0