Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Good BoyRated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 1.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
- HappinessRated ★ 2.5
- My Happy EndRated ★ 1.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5