Series
Ratings
30
Scent of a WomanRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0

Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5