Titles you rated
Beautiful MindRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5