Series
Ratings
17
HeroesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0