Series
Ratings
64
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0