Series
Ratings
226
D.P.Rated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Mad DoctorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
- Wave MakersRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.5
- The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.5