Series
Ratings
18
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0