Series
Ratings
76- Camping ClubRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5- Romance in the RainRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5