Series
Ratings
15
Our BluesRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- A Clean SweepRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
- The Silent SeaRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5