Series
Ratings
80- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 4.0
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0- Andor Season 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0