Titles you rated

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0