Movies
Ratings
106
Iron ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5- Meet the In-LawsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0