Series
Ratings
28
Long VacationRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5- GlitchRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- KiddingRated ★ 5.0