Series
Ratings
134- Better Late Than SingleRated ★ 4.5
- 마이턴Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Ranma1/2Rated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 더 인플루언서Rated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0