Series
Ratings
17- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0- You Raise Me UpRated ★ 5.0
Soundtrack #1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0