Series
Ratings
74
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- My Bratty PrincessRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
- My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
UnforgettableRated ★ 3.0