Series
Ratings
336- Marvel's RunawaysRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5- Will & GraceRated ★ 4.0
- InhumansRated ★ 1.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0- Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
The ExpanseRated ★ 5.0
London SpyRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
The O.C.Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Baby Daddy Season 4Rated ★ 3.0
- Baby Daddy Season 3Rated ★ 3.0
- Baby Daddy Season 2Rated ★ 3.0
Baby Daddy Season 1Rated ★ 3.0
Ally McBealRated ★ 4.5