Series
Ratings
97- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0- The Good DetectiveRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- The Lies WithinRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5- New WorldRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- My NameRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0