Series
Ratings
63
MashleRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
- Page TurnerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Into the BadlandsRated ★ 5.0
Into the BadlandsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0