Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5