Series
Ratings
18- 공개연애 - 여배우의 사생활Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Witch HuntRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0