Series
Ratings
139- Welcome to Eden Season 1Rated ★ 3.0
- My NameRated ★ 3.0
- MaidRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- FrontierRated ★ 3.0
- Who Killed Sara? Season 2Rated ★ 3.0
Who Killed Sara?Rated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5- Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0- The Silent SeaRated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0- To the LakeRated ★ 3.0
- QuicksandRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Into the Night Season 2Rated ★ 3.0