Movies
Ratings
103
After YangRated ★ 4.5- InsertRated ★ 1.0
- BargainRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.5- Holiday In SeoulRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0