Series
Ratings
17- Interior ChinatownRated ★ 2.5
- The Day of the JackalRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0