Series
Ratings
324- 장도바리바리Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- The Walking Dead: The Ones Who LiveRated ★ 2.5
- The Walking Dead: Daryl Dixon Season 2Rated ★ 3.0
- The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.0
- The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5