Series
Ratings
126- SANCTUARYRated ★ 4.0

One Ordinary DayRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0