Series
Ratings
15
Golden TimeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0