Series
Ratings
56
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0