Series
Ratings
512
Partners for JusticeRated ★ 2.5- One Dollar LawyerRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
- The Witch's DinerRated ★ 2.0
- From Season 3Rated ★ 3.0
- From Season 2Rated ★ 3.0
- Black SummerRated ★ 2.5
- This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0- Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
- My Lovely LiarRated ★ 2.5
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5- Gannibal Season 1Rated ★ 2.0
- TriggerRated ★ 3.0
- CassandraRated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 4.0