Titles you rated
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Yona of the DawnRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 1.5
When I Was The PrettiestRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 0.5