Series
Ratings
55
House of CardsRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- MRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0