Series
Ratings
80
EliteRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 3.5- EastsidersRated ★ 2.5
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0- Sad TemptationRated ★ 3.0
Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 1.5