Series
Ratings
23- Mask GirlRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5- Blood FreeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- RipleyRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
- The PeakRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0