Series
Ratings
30- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5- City Girls on the ClimbRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 5.0- March of the Ants Season 4Rated ★ 3.0
- March of the Ants Season 3Rated ★ 2.5
Selling SunsetRated ★ 3.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.5
- March of the Ants Season 2Rated ★ 4.5