Series
Ratings
118- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Old Miss DiaryRated ★ 2.5

Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0