Series
Ratings
41- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Pale MoonRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 3.0
- True to LoveRated ★ 0.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- BargainRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Green Mothers ClubRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5