Series
Ratings
90
The RebelRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Blow BreezeRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0