Series
Ratings
179- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Battle of FatesRated ★ 3.5
- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- 극한84Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Dear XRated ★ 3.0
- The ManipulatedRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0