Series
Ratings
142
Hur JunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
BeybladeRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5