Series
Ratings
43- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Man In EuropeRated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- The PlaylistRated ★ 3.5
- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0