Series
Ratings
195- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- What Comes After LoveRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0- RevenantRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 5.0