Series
Ratings
112- Spring FeverRated ★ 2.0
- Racket BoysRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 5.0
- Welcome to Planet SutherlandRated ★ 3.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 2.0- AsuraRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.5