Titles you rated
- Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0- Billion x SchoolRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Eye Love YouRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Umino HajimariRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0