Series
Ratings
19
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0