Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- CassandraRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- The WhirlwindRated ★ 4.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
- Pyramid GameRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0