Series
Ratings
260- Hot SpotRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0- The Great Season 2Rated ★ 4.5
- The Elon Musk ShowRated ★ 3.0
The GreatRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- 히나마츠리Rated ★ 3.5