Movies
Ratings
165
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5